Služby - All Games s.r.o.

Služby

Hlavní činností naší společnosti je pronájem a provoz zábavní techniky. Disponujeme širokým výběrem typů v dostatečném množství pro průběžné obměňování. Tím dosahujeme v jednotlivých provozovnách optimální hratelnost, což zvyšuje Váš profit a atraktivitu Vaší provozovny. Vybrané typy zábavní techniky naleznete v nabídce PRODUKTY.

Pronájmy zábavní techniky

Realizujeme jak krátkodobé, tak dlouhodobé pronájmy zábavní techniky.
V případě dlouhodobých pronájmů je zábavní technika na základě smlouvy umístěna ve Vaší provozovně. Váš profit je tvořen procentuální částí z čistého výnosu každého přístroje.
Sazby jsou po dohodě v rozsahu 30-50% v závislosti na typu zábavní techniky.
V případě krátkodobých pronájmů – akce typu: rauty, firemní či soukromé párty, veletrhy, atd., je nájemné kalkulováno paušálně podle typu zábavní techniky, s přihlédnutím na množství pronajaté techniky, délku pronájmu a další specifikace.
Samozřejmě zajišťujeme i dopravu, manipulaci a servis.

Reklama

Dále nabízíme možnost Vaší reklamy například formou polepů (samolep) umístěných na korpusu zábavní techniky, nebo implementaci reklamního textu (loga) přímo do software zábavní techniky ve formě upoutávky.
Takto upravená zábavní technika je umisťována cíleně do frekventovaných provozoven či na jednotlivé akce, dle Vašeho požadavku.

Ostatní

Poskytujeme poradenství v oblasti zábavního průmyslu a realit včetně právní podpory. Zajišťujeme také vybavení Vaší provozovny výherní technikou (VHP).

Poptáváme prostory pro provoz herny

Vlastníkům objektů vhodných pro zřízení herny nabízíme tržní nájemné, dlouhodobou spolupráci, rychlé a solidní jednání.
Nájemncům zavedených heren nabízíme v případě zájmu odstupné za postoupení nájemního práva.
Fotbálky Jukeboxy Simulátory Quizárdy Flippery Šipky Partneři
developed by: Ondřej Kolafa